Noworoczne życzenia spełnienia postanowień i realizacji planów

czyli wszystko tak naprawdę jest w Twoich rękach

Jutro zaczyna się nowy rok. I choć  tak naprawdę nic się nie zmienia i jest to kolejny dzień Twojego życia, to mimo wszystko motywuje do tego by zacząć jakby na nowo. Przełom roku jest zawsze okazją do refleksji o tym jak układa się życie, jak wyglądają Twoje dni, Twoje relacje i co ewentualnie chciałbyś poprawić czy zmienić.  

Postanowienia noworoczne niestety mają jednak to do siebie, że szybko się o nich zapomina w ferworze codzienności. Często dzieje się tak, bo są one zbyt ambitne. W szampańskim nastroju sylwestrowej nocy wydaje się, że wszystko jest możliwe, ale później entuzjazm słabnie, a wymagający cel, który trudno osiągnąć działa zniechęcająco…

Często dzieje się też tak dlatego, że cel który sobie stawiasz do osiągnięcia nie jest Twoim celem, tylko Twojego otoczenia. Może partner ma wobec Ciebie jakieś oczekiwania, a Ty chcąc je spełnić postanawiasz coś co tak naprawdę Ci nie do końca leży? Może koleżanki z pracy postanawiają sobie coś co i Tobie wydaje się na pierwszy rzut oka atrakcyjne, ale w rzeczywistości wcale nie jest Twoim celem? Może moda na coś sprawia, że chcesz podążać za tym trendem, ale tak naprawdę nie jesteś do tego przekonana?

Dlatego też namawiam Cię, byś w tym roku zastanowiła się na spokojnie co chciałabyś dla siebie dobrego w tym roku zrobić? I niech to nie będzie od razu rzucanie się na głęboką wodę. Niech to będzie na początek coś co jest proste do zrealizowania, co przyniesie Ci korzyść i co w miare bez wysiłku możesz zacząć praktykować.

Być może będzie to codzienne, dobre śniadanie, albo jakiś zdrowy nawyk, który wprowadzisz co swojej codzienności, a może regularne spożywanie super zdrowych zielonych koktajli

Nieważne co sobie postanowisz, niech to będzie postanowienie na TAK. Niech będzie Ci bliskie. Niech sprawia, że widzisz widoczną jakościową zmianę w swoim życiu. Ale niech będzie osiągalne.

Dlatego też w przededniu Nowego 2019 Roku życzę Ci, by TWOJE postanowienia się spełniły. Byś każdego dnia przybliżała się do obranego przez siebie celu, w otoczeniu ludzi, których kochasz i którym na Tobie zależy.  

Jeśli chcesz coś w swoim życiu zmienić to po prostu zrób to, nie odkładaj życia na później

A jeśli jest dobrze tak jak jest – to ciesz się tym!

Wszystkiego dobrego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak pić więcej wody, gdy wiesz, że powinnaś, ale jednak tego nie robisz

Czy wiesz co potrafi czerwona kapusta?