PODCAST: Bieganie w górach, czyli inny wymiar biegania

„Ciesz się bieganiem”: Odcinek 15

Od gór wszystko się u mnie zaczęło. Od wielu intensywnie po nich chodziłam, zostałam przewodnikiem beskidzkim, organizowałam rajdy, wyjazdy, wycieczki. Spędzałam wakacje w górach, długie weekendy w górach, urlopy w górach.

Aż wreszcie pewno razu pojechałam na Bieg Rzeźnika organizowany w Bieszczadach jako kibic i przepadłam! Zobaczyłam, że po górach można także biegać, poczułam tą atmosferę i ścisk żołądka, że chyba jestem po niewłaściwej stronie w tym całym wydarzeniu 😉 I od tamtej pory zaczęłam już regularnie biegać, by w przyszłości sama wziąć udział w biegu górskim.

Ale zawody nie są dla mnie najważniejsze! Bo góry to wolność, tak jak i bieganie i połączenie tych dwóch elementów to w moim przypadku mieszanka wystrzałowa! Czerpię z tego radość, energię i satysfakcję. I dlatego chciałam Wam o tym opowiedzieć i odczarować trochę taki pogląd, że bieganie po górach jest tylko dla zaawansowanych biegaczy. Jak zawsze dzielę się swoimi doświadczeniami i opowiadam jak ja do tego podchodzę i jak to u mnie wygląda.

 

Z tego odcinka dowiesz się:

  • czym może być bieganie po górach?
  • dlaczego to takie fajne?
  • co Ci to daje?
  • jak się przygotować?
  • czego do tego potrzebujesz?

 


KLIKNIJ BY POSŁUCHAĆ

SŁUCHAJ NA SPOTIFY


Mam nadzieję, że  wysłuchaniu tego odcinka będziecie choć trochę zachęceni do tego, by pojechać w góry i w swoją wędrówkę wpleść elementy biegowe, czy nawet zorganizować sobie wycieczkę biegową. O ile się do tego dobrze przygotujecie i podejdziecie do tego z rozsądkiem to może dać Wam wiele radości i niezapomnianych wspomnień!

A Wy lubicie góry? Myślicie o bieganiu w górach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O spełnieniu, szczęściu i drodze do pozytywnego życia z okazji Dania Kobiet

10 rzeczy, które szczęśliwi ludzie robią inaczej i dlatego są szczęśliwi