PODCAST: Dlaczego warto zacząć biegać latem?

„Ciesz się bieganiem”: Odcinek 9

Nadal są osoby, które jeszcze cały czas zastanawiają się nad bieganiem i jakoś nie mogą się zebrać w sobie, by w końcu zacząć to robić. A że za oknem mamy lato, zaczął się czas urlopów i wakacji to może warto właśnie ten cza wykorzystać  na nowe aktywności? Lato sprzyja wyjściu na zewnątrz. Lato sprzyja ruchowi. Lato jest pełne możliwości. I właśnie o tym, jakie plusy ma bieganie latem i dlaczego właśnie ta pora roku sprzyja rozpoczęciu przygody z bieganiem opowiadam w tym odcinku. 
Jak zawsze dzielę się swoimi doświadczeniami i opowiadam jakie zalety lata mnie skłoniły do biegania. Mówię o tym z perspektywy osoby, która sama zaczynała biegać właśnie latem . A więcej o tym jak biegać latem, gdy jest upalnie i gorąco na blogu w tym wpisie.

 

Z tego odcinka dowiesz się: 

  • dlaczego latem jest łatwiej?  
  • dlaczego latem jest lżej?
  • dlaczego latem jest fajnie?
  • jak sezonowe letnie jedzenie wpływa na bieganie?
  • jak bieganie może uatrakcyjnić wyjazd czy urlop?

 


KLIKNIJ ABY POSŁUCHAĆ

SŁUCHAJ NA SPOTIFY


Mam nadzieję, że  wysłuchaniu tego odcinka jesteście choć trochę zainspirowani i zmotywowani, by jednak zacząć biegać właśnie teraz letnią porą. Jak sami widzicie jest to zwyczajnie prostsze, łatwiejsze i bardziej sprzyjające – choć to na pewno także kwestia osobistych preferencji . Niemniej jednak jeśli nadal się nad tym zastanawiacie to mam nadzieję, że po tym odcinku poczuliście się zmotywowani, by już przestać tylko rozmyślać, a zacząć po prostu działać. Bardzo do tego zachęcam!

A Wy jakie widzicie plusy w bieganiu właśnie latem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 aspektów psychologicznych dla początkujących biegaczy

8 rzeczy, które warto robić latem, które tak szybko przemija