PODCAST: Magia poranka, czyli o porannym bieganiu

„Ciesz się bieganiem”: odcinek 7

Poranne bieganie często wydaje się wręcz niemożliwe do wdrożenia w typowym dniu pracy lub uważa się, że z rana to biegają już tylko maniacy… 

Tymczasem poranne bieganie poza samą koniecznością wcześniejszego wstania z łóżka ma tak naprawdę same plusy! I właśnie o tych korzyściach płynących z porannego biegania oraz o tym, jak sobie je zorganizować opowiadam w tym odcinku.

Jak zawsze dzielę się swoimi doświadczeniami i opowiadam jak ja do tego podchodzę i jak to praktykuję. I jako wielka zwolenniczka porannych joggingów staram się Was przekonać, by raz na jakiś czas (o ile nie macie na co dzień możliwości) pójść pobiegać rano i podarować sobie magiczny poranek i piękny dzień. 

 

Z tego odcinka dowiesz się:

  • jak poranne bieganie wpływa na samopoczucie?
  • jak poranne bieganie wpływa na organizację?
  • jakie są plusy porannego biegania?
  • co należy wziąć pod uwagę biegając rano?
  • co zjeść przed porannym biegankiem?

 


Mam nadzieję, że  wysłuchaniu tego odcinka jesteście choć trochę zainspirowani i zmotywowani, by pójść na poranne bieganie. I nawet jeśli na co dzień nie macie takich możliwości, ze względu na pracę, czy inne obowiązki, to być może przy okazji jakiegoś weekendu, czy wakacji spróbujecie wstać trochę wcześniej i wyjść na poranne biegano. Bardzo do tego zachęcam!

A Wy jakie macie doświadczenia związane z porannym bieganiem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 szybkie dania na lunch: z makaronem, kaszą lub ryżem

Dzień z kaszą jaglaną, czyli pyszne posiłki przy minimalnym nakładzie pracy