PODCAST: Zdrowe nawyki wspomagające bieganie

„Ciesz się bieganiem”: Odcinek 8

Bieganie pojawiło się u mnie jako jeden z kolejnych elementów mojego stylu życia. Z czasem gdy zaczęłam biegać więcej i regularniej coraz bardziej interesowały mnie nie tylko kwestie związane z bieganiem (co jeść przed treningiem, co po treningu, jak się wzmacniać), ale także ze zdrowym stylem życia.

Zaczęłam praktykować różne rytuały i wprowadzać nowe nawyki, które wspomagają zarówno moje bieganie, jak i zdrowie generalnie. Wplotły się one w moje życie i dziś są czymś tak oczywistym jak umycie zębów po śniadaniu.

I właśnie o tych zdrowych nawykach opowiadam w tym odcinku.

Jak zawsze dzielę się swoimi doświadczeniami i opowiadam o swoich własnych eksperymentach prozdrowotnych. I jako wielka zwolenniczka prostych, zdrowych rytuałów staram się Was przekonać, że warto znaleźć własne prozdrowotne praktyki, wprowadzać je w życie i cieszyć się zdrowiem, energią i siłą do biegania.

 

Z tego odcinka dowiesz się:

  • co to jest terapia czterech szklanek?
  • co suplementuję na co dzień?
  • jak wyglada mój model odżywiania?
  • jakie inne aktywności fizyczne uprawiam poza bieganiem?

 Mam nadzieję, że  wysłuchaniu tego odcinka jesteście choć trochę zainspirowani i zmotywowani, by wprowadzić jakieś zdrowe nawyki we własnym życiu. I nawet jeśli któryś z moich rytuałów wydał Wam się dziwny, czy Was nie przekonał to być poczuliście się zainspirowani, by poszukać własnych praktyk dla zdrowia zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Bardzo do tego zachęcam!

A Wy macie jakieś nawyki, które praktykujecie dla zdrowia i kondycji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Długi weekend w specyficznym, po (?) wirusowym czasie

Pyszna zupa w stylu azjatyckim z marynowanym tofu