Cześć,

Nazywam się Magda Jasińska, ale przyjaciele nazywają mnie Magdallia.

Zachęcam ludzi do biegania, aktywnego stylu życia i zmiany nawyków. Propaguję dietę wegetariańską i dzielę się sprawdzonymi przepisami. Inspiruję do pozytywnego i nastawionego na TAK podejścia do życia.

Z wykształcenia jestem doktorem nauk humanistycznych. Kilkanaście lat pracowałam na uniwersytecie zajmując nie nowymi technologiami w edukacji. Równolegle realizowałam różne projekty e-learningowe dla innych firm i instytucji. Koordynowałam m.in. prace związane z powstawaniem rozbudowanego systemu wspierającego tzw. brain fitness (wykorzystanie gier komputerowych i treningów online do rozwoju umiejętności poznawczych osób dorosłych).

Okazało się, że najlepsze wyniki osiąga się nie tylko ćwicząc mózg, ale także odpowiednio go odżywiając i dbając równocześnie o ciało i relacje z innymi. Już wtedy zaczęłam sobie bardziej uświadamiać, jak ważne jest holistyczne spojrzenie na samych siebie i nasze życie.

Okazuje się bowiem, że:

Żeby być zdrowym należy się ruszać i odpowiednio odżywiać.
Żeby być wydajnym w pracy trzeba być zdrowym i energicznym.
Żeby lubić swoją pracę trzeba mieć dobre relacje z innymi.
Żeby mieć dobre relacje z innymi trzeba lubić ludzi.
Żeby lubić ludzi trzeba lubić siebie.
Żeby lubić siebie trzeba się dobrze ze sobą czuć.
I tak dalej i tak dalej….

A żeby to wszystko ogarnąć trzeba się jakoś zorganizować. A bycie na TAK bardzo w tym pomaga!


Prywatnie jestem żoną i strażniczką domowego ogniska. Jestem przewodnikiem górskim i miłośniczką wędrówek. Jestem biegaczką terenową i ultramaratonką. Jestem wegetarianką. Jestem miłośniczką ruchu i zdrowych nawyków.

Pracując równocześnie na “kilku etatach” i starając się pogodzić to z dbaniem o dom, gotowaniem i realizacją własnych pasji nauczyłam się dobrej organizacji życia i dziś z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że życie można uprościć.


A zatem zaczynamy! Zapraszam Cię do TAKmanii i do powiedzenia życiu TAK!

Jeśli chcesz dopasować wszystkie elementy swojego życia do siebie to zapraszam!

Bądźmy razem na TAK. Inspirujmy się wzajemnie. Działajmy!