PODCAST: Dlaczego wrzesień to idealny miesiąc do biegania?

„Ciesz się bieganiem”: Odcinek 11

Biegnąc ostatnio we wrześniowy chłodny, ale słoneczny poranek, zachwycając się żółcią nawłoci i nadal jeszcze zielonością drzew zdałam sobie sprawę jak pięknym miesiącem jest wrzesień! Pięknym i specyficznym, bo to miesiąc w którym żegnamy wakacje i powoli zaczynamy żegnać się z latem.

 

To we wrześniu zaczyna się nowy rok szkolny, w pracy zazwyczaj rozpoczynają się jakieś nowe projekty, zaczyna się powrót do codzienności często niestety też trochę stresującej. Ale przecież nadal możemy cieszyć się ciepłem i piękną aurą za oknem, a najlepiej robić to biegając! 

 

I dlatego nagrałam ten krótki odcinek, w całości poświęcony wrześniowi, by się z Wami podzielić swoimi przemyśleniami w tym temacie. I jako wielka zwolenniczka biegania bez spiny, dla własnej satysfakcji zachęcam Was do tego, by dać szansę wrześniowi i o ile jeszcze nie biegacie to właśnie w tym pięknym mięsiącu się do niego przymierzyć. A już obowiązkowo pójść na spacer!

 

Z tego odcinka dowiesz się:

  • dlaczego bieganie we wrześniu jest fajne?
  • jak może nam pomóc łagodnie przejść przez zmianę pór roku?
  • jak może nas przygotować na okres jesienno-zimowy?

 


KLIKNIJ ABY POSŁUCHAĆ

SŁUCHAJ NA SPOTIFY


Mam nadzieję, że udało mi się oddać ducha wrześniowego biegania w tym nagraniu i Wy także czujecie się choć trochę bardziej zmotywowani, by nałożyć buty biegacze i ruszyć przez siebie. To naprawdę piękny czas i warto naładować się pozytywną energią i zahartować przed zbliżającym się chłodnym okresem jesienno-zimowym.

 

A zatem biegany, cieszmy się ostatnimi dniami lata i obserwujmy jak powoli nadchodzi złota, polska jesień 🙂

 

Zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Krewetki w sosie kurkowo-koperkowym

Zdrowy nawyk, a błędy codzienności. Never skip twice.